• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

США з союзниками домовились про поставку мільярда доз COVID-вакцини до Азії

Сполучені Штати, Австралія, Індія і Японія домовилися поставити мільярд доз вакцини проти коронавірусу в країни Азії до 2022 року

Реклама на dsnews.ua

Відповідної домовленості чотири країни досягли на віртуальному саміті Quad, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

Лідери чотирьох країн зобовʼязалися тісно співпрацювати в галузі поширення вакцин проти COVID-19, а також у питаннях боротьби зі зміною клімату та безпеки.

За підсумками саміту було вирішено створити створити експертну групу для організації поширення вакцин, а також робочі групи зі зміни клімату, технічним стандартам і спільну розробку нових технологій.

Крім того, США і союзники заявили про намір продовжувати зусилля з просування свободи і демократії в Індо-Тихоокеанському регіоні, перед обличчям зростаючих викликів з боку Китаю.

Нагадаємо, на початку січня 2021 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала, що багаті країни скупили більшу частину вакцин від коронавірусу, через що жителі бідних країн можуть залишитись без доступу до COVID-вакцин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua