• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Стали відомі всі фіналісти Євробачення-2019

Реклама на dsnews.ua
У Тель-Авіві 16 травня відбувся другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019, за підсумками якого були визначені всі фіналісти

На сцену вийшли представники 18 країн, але у фінал пройшло лише 10 з них, передає "ДС".

За результатами голосування глядачів і національних журі фіналістами стали представники Північної Македонії, Нідерландів, Албанії, Швеції, Росії, Азербайджану, Данії, Норвегії, Швейцарії та Мальти.

Нагадаємо, 14 травня відбувся перший півфінал Євробачення, з нього у фінал пройшли учасники з Греції, Білорусі, Сербії, Кіпру, Естонії, Чехії, Австралії, Ісландії, Сан-Марино та Словенії.

Крім них, у фінал автоматично проходять представники країн "Великої п'ятірки" (Франція, Італія, Німеччина, Великобританія та Іспанія), а також країни-господині конкурсу (в цьому році - Ізраїль).

Фінал Євробачення-2019 пройде 18 травня.

Як відомо, в цьому році Євробачення проходить без України. Переможниця Нацвідбору MARUV відмовилася представляти Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі. За офіційною версією, контракт з виконавицею не був підписаний - "щоб уникнути надмірної політизації конкурсу". Також артистка поскаржилася на "кабальні" умови НОТУ.

Група Freedom Jazz Girls, посіла друге місце на Нацвідборі, також відмовилася брати участь у міжнародному пісенному конкурсі замість MARUV. Пізніше від участі в конкурсі відмовилися групи KAZKA і Brunettes Shoot Blondes, які зайняли третє і четверте місця відповідно.

    Реклама на dsnews.ua