• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Стало відомо, коли країни ЄС отримають перші дози вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Перші вакцини проти коронавірусу можуть бути доставлені в держави-члени Євросоюзу за три-чотири тижні

Про це заявив представник Литви в Європейському комісара Вірджініюс Сінкявічюс, передає "ДС" з посиланням на агентство BNS.

За його словами, всі країни, які беруть участь у спільних закупівлях Євросоюзу, отримають вакцину одночасно. В даний час важливо підготуватися до логістики всередині країни, щоб правильно підготуватися до вакцинації.

"Ми говоримо про період від трьох до чотирьох тижнів, коли вакцина дійсно може потрапити в держави-члени. Найважливіші акценти — забезпечення логістики всередині країни, підтримання необхідних температур і умов, а також забезпечення їх доступності не тільки в містах, але і в районних центрах", — сказав єврокомісар.

Як зазначається, зараз вакцини проти коронавірусу, розроблені фармацевтичними компаніями, проходять випробування Європейським агентством з лікарських засобів (тільки після його схвалення препарати можуть застосовуватися на ринку країн ЄС, — ред.).

Також на 29 грудня планується нарада, на якій вирішиться, чи видавати умовний дозвіл на продаж вакцини, що розробляється BioNTech і Pfizer.

Нагадаємо, масова вакцинація від коронавірусної інфекції в Україні почнеться не раніше середини 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua