• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Стало відомо, скільки молдавських військових приїдуть в Україну на навчання

Реклама на dsnews.ua
У міжнародних військових навчань Rapid Trident 2017, які відбудуться 7 - 23 вересня в Україні, візьмуть участь 57 солдатів з 22-го миротворчого батальйону і Першої сухопутної бригади Молдови

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Молдови, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

За словами командувача молдавським військовим контингентом, підполковника Олександра Маркуцы, метою участі у міжнародних навчаннях в Україні є вдосконалення взаємодії молдавських військовослужбовців зі своїми колегами з інших країн, зміцнення обороноздатності армії, а також просування іміджу Національної армії Молдови для її подальшої участі в миротворчих операціях.

Всього в навчаннях Rapid Trident 2017 візьмуть участь близько 1800 військовослужбовців з 14 країн. Молдавські військовослужбовці постійно, починаючи з 1996 року, беруть у них участь.

Додамо, що навчання пройдуть у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в Яворові.

Нагадаємо, 5 вересня президент Молдови Ігор Додон заборонив молдавським військовим брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident - 2017, що стартують на Львівщині на початку вересня.

Проте 6 серпня уряд ухвалив рішення про участь молдавських військових навчаннях. Прем'єр-міністр Павло Філіп зазначив, що у Додона немає вагомих причин забороняти молдавському контингенту брати участь у міжнародних військових навчаннях.

Після цього Додон і уряд Молдови влаштували суперечку. Додон призупинив рішення уряду про участь молдавських військових навчань Rapid Trident 2017 в Україні, однак прес-секретар уряду Стелла Ністор зазначила, що Національна армія буде брати участь у навчаннях незалежно від рішення президента.

    Реклама на dsnews.ua