• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Стало відомо, що Лукашенко обговорить з Путіним під час особистої зустрічі

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з господарем Кремля Володимиром Путіним в Сочі 14 вересня обговорить "ключові питання подальшого розвитку російсько-білоруських відносин стратегічного партнерства і союзництва"

Про це повідомляє пресслужба Кремля, передає "ДС" з посиланням на російський Інтерфакс.

"У ході переговорів мається на увазі обговорити ключові питання подальшого розвитку російсько-білоруських відносин стратегічного партнерства і союзництва. Особливу увагу планується приділити реалізації великих спільних проектів в торговельно-економічній, енергетичній та культурно-гуманітарній сферах, а також перспективам просування інтеграційних процесів в рамках Союзної держави ", — зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в п'ятницю, 11 вересня, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що підписання документів на зустрічі Путіна і Лукашенка 14 вересня і проведення підсумкової пресконференції не заплановано.Песков при цьому пообіцяв, що про основні підсумки переговорів Путіна і Лукашенка Кремль проінформує. За його словами, публічної стане протокольна частина початку зустрічі двох президентів.

    Реклама на dsnews.ua