• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Старший радник президентської кампанії Трампа відійшов від справ після спроби суїциду

Реклама на dsnews.ua

Бред Парскейл, старший радник президентської кампанії Дональда Трампа, якого примусово госпіталізували через нервовий зрив та спроби самогубства, звільняється зі своєї посади та повністю відійшов від справ

Про це йдеться в заяві політтехнолога, яку поширило американське видання Politico, інформує "ДС".

"Я йду з моєї фірми та взагалі відмовляюся від будь-якої ролі в кампанії (щодо виборів президента США, – "ДС") у найближчому майбутньому, щоби зосередитись на справах своєї родини та прийняти допомогу в боротьбі з надзвичайним стресом", — заявив Парскейл.

Бред Парскейл
Бред Парскейл

Як стало відомо раніше, 44-річний Парскейл вже довгий час залишався одним із найближчих помічників Дональда Трампа. У липні цього року він був формально понижений на посаді в президентській кампанії через падіння рейтингів Трампа.

Минулими вихідними його дружина була вимушена викликати правоохоронців додому, коли Парскейл демонстрував неадекватну поведінку та натякав на спроби суїциду із зарядженим пістолетом. Поліція, яка прибула на місце, примусила його вийти з будинку, після чого його було госпіталізовано.

Помічник Трампа був затриманий згідно з так званим Законом Бейкера, який дозволяє примусово утримувати людей, які вважаються загрозою для себе чи інших.

Як писала "ДС", 29 вересня в Клівленді (штат Огайо) відбулися перші теледебати між основними кандидатами на посаду президента США Дональдом Трампом і Джозефом Байденом. Під час дискусії кандидати сперечалися та ображали один одного. Зокрема, Байден назвав Трампа "маріонеткою" і "цуценям" Путіна.

    Реклама на dsnews.ua