• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Старт мегапроєкту: Туреччина з'єднає Мармурове та Чорне моря каналом "Стамбул"

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у суботу, 26 червня, дав старт будівництву мегапроєкту — каналу "Стамбул", на який не поширюватиметься конвенція Монтре

Реджеп Таїп Ердоган
Реджеп Таїп Ердоган / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні агентства Anadolu, передає "ДС".

Під час церемонії закладки фундаменту першого моста в рамках реалізації проєкту Ердоган зазначив, що поточний маршрут каналу "Стамбул" — найбільш оптимальний і обраний з пʼяти альтернатив для майбутньої водної артерії.

Будівництво каналу "Стамбул" планується завершити за 6 років. Вартість проєкту оцінюється приблизно в 15 млрд доларів.

На новий канал не поширюватиметься конвенція Монтре про режим проток Босфор і Дарданелли. Конвенція Монтре врегульовує питання контролю над протоками Босфор і Дарданелли та їхнього використання торговими кораблями інших країн.

Конвенція дає Туреччині контроль над ними у межах її кордонів та гарантує доступ для цивільних суден у мирний час, а також допускає обмеження доступу військових кораблів. 

Мета найбільшої інфраструктурної ініціативи Туреччини — розвантажити Босфорську протоку, судноплавство в якій щороку стає все більш інтенсивним.

Через Босфор — один з найбільш завантажених у світі морських шляхів — щороку проходить понад 43 тис. суден, тоді як цей показник, згідно з міжнародними угодами, визначено на рівні 25 тис.

За прогнозами влади Туреччини, потік суден між Чорним і Мармуровим морями після 2050 року сягне 78 тис., що підвищує значущість створення нової морської артерії.

Канал протяжністю 45 км поліпшить логістичні можливості і інфраструктуру Туреччини.

Глибина каналу складе в середньому 20,75 м, ширина — 275 м. Вздовж берегів каналу "Стамбул" планується побудувати нові міста.

Через новий канал буде прокладено шість мостів.

Як повідомляла "ДС", у березні Туреччина схвалила плани будівництва величезного каналу на околиці Стамбула, незважаючи на те що проєкт викликав критику через його вартість та можливий вплив на навколишнє середовище.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua