• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Стенограма бесіди Трампа і Зеленського: Мін'юст США не знайшов порушень

Реклама на dsnews.ua
Міністерство юстиції США не виявило жодних порушень при телефонній розмові президента Дональда Трампа і українського лідера Володимира Зеленського

Про це йдеться в листі прес-секретаря відомства Керрі Купець, передає "ДС" з посиланням на The Washington Post.

Як повідомляється, в ході вивчення стенограми в міністерстві не виявили фактів порушення американського законодавства з боку президента Трампа. Також у міністерстві повідомили про закриття справи щодо телефонної розмови Трампа і Зеленського.

"Управління по кримінальних справах міністерства вивчило офіційну запис бесіди (президентів, - "ДС") і прийшов до висновку, спираючись на факти і відповідне законодавство, що не було порушення норм фінансування виборчих кампаній, що ніякі інші дії не потрібні. Всі уповноважені відділи міністерства погодилися з цим юридичним висновком, і міністерство закрило справу", - йдеться в документі.

Крім того, в Мін'юсті США повідомили, що почали вивчення ролі України і низки інших країн у справі за відкриття контррозвідувального розслідування американськими спецслужбами щодо президента Трампа в 2016 році.

Як повідомляла "ДС", 25 вересня Адміністрація президента США опублікувала стенограму телефонної розмови лідера США Дональда Трампа і його українського колеги Володимира Зеленського, яка стала причиною старту процедури імпічменту главі Білого дому.

Спікер Палати представників Сполучених Штатів Америки Ненсі Пелосі в свою чергу заявила, що стенограма доводить необхідність в оголошенні імпічменту Трампу.

    Реклама на dsnews.ua