• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

"Стежать за сміттєвозами із супутників": у Білгородській області скаржаться на ЗСУ через сміттєвий колапс

Компанія "Центр екологічної безпеки" заявила, що проблеми з вивезенням відходів із прикордонних районів Білгородської області спровоковані Збройними силами України, які начебто відстежують сміттєвози за допомогою супутників

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На "Центр екологічної безпеки", який є регіональним оператором поводження з твердими комунальними відходами, губернатору Білгородської області В'ячеславу Гладкову поскаржилася мешканка Нової Таволжанки у коментарях на його сторінці у "ВКонтакті", передає "ДС" з посиланням на видання "7х7 Горизонтальна Росія".

За словами жінки, сміття із села не вивозили понад 20 днів. Про проблеми з вивезенням сміття також писали мешканці інших населених пунктів Білгородського та Шебекинського районів.

Представник оператора відповів жінці, що сміття в Новій Таволжанці не вивозять, оскільки це становить небезпеку для водіїв.

"У зв'язку з територіальною близькістю до кордону суміжної держави через систему супутникового моніторингу здійснюється відстеження спецтехніки компанії-транспортувальника, що несе загрозу життю та здоров'ю працівникам транспортної компанії", — заявили в "Центрі екологічної безпеки".

Як нагадує видання, у квітні Гладков пояснив проблеми із вивезенням сміття атаками безпілотників.

"Очевидно, що з урахуванням FPV-дронів загроза зросла настільки, що у нас є відмови водіїв сміттєвозів виконувати цю роботу, абсолютно зрозуміла ситуація", — говорив тоді губернатор.

Незабаром після цього компанія "Єврологістик" повідомила, що один із їхніх працівників загинув, а другий був поранений нібито під час атаки дрона на сміттєвоз у Грайворонському міському окрузі. Незадовго до цього Гладков заявляв, що в районі села Новобудівка-Перша безпілотник скинув два вибухові пристрої на вантажний автомобіль, що стояв на узбіччі. Одна людина загинула, а постраждалого з осколковими пораненнями нижніх кінцівок доправили до місцевої лікарні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua