• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Зіткнення суден на Балтиці: Вахтовий був у стані алкогольного сп'яніння

У Швеції після зіткнення кораблів у Балтійському морі затримали двох членів екіпажу британського вантажного судна, які перевищили допустиму норму вживання алкоголю

Зіткнення суден на Балтиці;
Зіткнення суден на Балтиці; / REUTERS/POOL
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання Reuters, передає "ДС".

Двоє членів екіпажу Scot Carrier, британець і хорват, у рамках попереднього розслідування поміщені під варту. Прокурор має до четверга вирішити, чи затримувати підозрюваних на довший час.

Шведська прокуратура розслідує декілька ймовірних злочинів – недбалість у морському русі, спричинення смерті через необережність та пияцтво на морі.

"У підозрюваних, які перебувають під вартою, тести на алкоголь дали позитивний результат", — сказав прокурор Томас Ольвмир.

Адвокат, який представляє хорватського підозрюваного, ще не розмовляв зі своїм клієнтом.

Британець, який перебуває під вартою, підозрюється за кількома пунктами, включаючи спричинення смерті через необережність. Він був на вахті під час зіткнення.

Scotline, яка володіє Scot Carrier, заявила, що дотримується суворої політики щодо наркотиків та алкоголю та нульової терпимості до будь-яких порушень.

Нагадаємо, 13 грудня в Балтійському морі між данським островом Борнгольм і шведським містом Істад зіткнулися данська баржа та британське вантажне судно. У результаті один корабель перевернувся.

Під час обшуку на кораблі знайшли тіло загиблого члена екіпажу данської баржі Karin Hoj.

Як писала "ДС", у ніч з 3 на 4 грудня польські прикордонники затримали російське судно "Руслана", яке на великій швидкості плило до пляжу острова Собешево поблизу Ґданська. За інформацією відомства, всі члени екипажу були у стані алкогольного сп'яніння.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua