• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Прихильники Трампа штурмують Капітолій, на території знайшли підозрілі пакети (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У столиці США Вашингтоні під стінами Конгресу проходить акція протесту прихильників президента Дональда Трампа, які виступають за перерахунок голосів на виборах

Між демонстрантами та правоохоронцями спалахнули сутички під час того, як протестувальники намагались прорватися до будівлі Конгресу, передає "ДС" із посиланням на відео.

Наразі в Конгресі засідання по затвердженню результатів виборів президента США.

Відзначимо, сьогодні Конгрес зібрався на засіданні, щоб офіційно підрахувати голоси Колегії виборників на виборах президента США. Віцепрезидент Майк Пенс заявив, що засідання може затягнутися на багато годин. При цьому засідання було перервано у звʼязку з запереченнями республіканців.

Трамп прийшов на акцію протесту, але спілкується з присутніми прихильниками через захисний екран.

Він заявив, що ніколи не визнає програшу Байдену.

"Ми ніколи не здамося, ми ніколи не визнаємо поразки. Цього не станеться. Не можна визнавати поразку, коли йдеться про крадіжку. Наша країна пережила досить. Ми більше не будемо це терпіти", — заявив Трамп.

Тим часом правоохоронці почали проводити евакуацію з двох будівель, які розташовані на території Капітолію, на тлі масштабних протестів. Правоохоронці кажуть про підозрілі пакети, знайдені на території Капітолію, повідомляє кореспондент Axios Алайн Тріні в Twitter.

"Всіх евакуювали. На виході я розмовляла з офіцером поліції Капітолію, який сказав мені, що було знайдено кілька невпізнаних пакетів. Більше він мені нічого не сказав", — написала Тріні.

    Реклама на dsnews.ua