• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Стрілянина на Лондонському мосту: Джонсон звинуватив лейбористів

Реклама на dsnews.ua
У теракті на лондонському мосту винне колишнє уряд Великобританії, сформований партією лейбористів, при якому загиблий обвинувачений в теракті Усман Хан достроково вийшов з в'язниці

Так, прем'єр-міністр країни Борис Джонсон висловив думку, що цей сценарій став можливий за тих поправок в законодавство, які "були зроблені Лейбористської партією", яка перебувала при владі з 1997 по 2010 роки, інформує "ДС" з посиланням на DW.

Реагуючи на критику Джонсона, лідер лейбористів Джеремі Корбін заявив телеканалу Sky News, що засуджені терористи необов'язково повинні відбувати весь термін.

"Думаю, це залежить від обставин і від вироку, але також вирішальною мірою - і від їх дій у в'язниці", - підкреслив він. Корбін також додав, що з нападу Усмана Хана слід витягти уроки та провести всебічне розслідування" обставин, пов'язаних з його тюремним ув'язненням і подальшим звільненням.

Згідно із законом Англії та Уельсу про кримінальному правосудді від 2003 року при винесенні обвинувального вироку щодо небезпечних злочинців суддя має можливість встановити лише мінімальний термін відбуття ув'язнення.

Нагадаємо, в п'ятницю, 29 листопада, ЗМІ повідомили про стрілянину в районі Лондонського мосту, який був перекритий поліцією. Скотланд-Ярд інформацію підтвердив.

Поліція повідомила, що чоловік, який нападав з ножем на людей, був затриманий. Пізніше правоохоронці поінформували про смерті підозрюваного.

Крім самого нападника в результаті різанини померли дві людини.

    Реклама на dsnews.ua