• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Будівництво "Північного потоку-2" у водах Данії затягується на півроку, — ЗМІ

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" в територіальних водах Данії може затягнутися до осені

Будівництво "Північного потоку-2"
Будівництво "Північного потоку-2"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Reuters з посиланням на Морське управління Данії (DMA), передає "ДС".

Повідомляється, що сьогодні судно "Академік Черський" вийшло з німецького порту Вісмар і прослідувало в напрямку Калінінграда для проходження ходових випробувань. Після цього очікується, що судно візьме участь у прокладанні газопроводу у водах Данії.

"Nord Stream 2 AG направила відповідне повідомлення в Морське управління Данії (DMA). Всі роботи повинні виконуватися відповідно до наявних дозволів", — відзначили в компанії-операторі "Північного потоку-2".

Крім того, Морське управління Данії повідомило, що очікує завершення будівельних робіт до кінця вересня. Наразі в її водах працює інше російське судно "Фортуна".

Зазначимо, на сьогодні трубопровід майже завершено, залишилося прокласти близько 120 км труб у датських водах і майже 30 км у німецьких.

Нагадаємо, раніше прокладку двох ниток магістрального газопроводу в територіальних водах Данії планували завершити до кінця квітня поточного року.

Як повідомляла "ДС", група з 40 сенаторів Сполучених Штатів закликала президента Джо Байдена якомога швидше запровадити санкції проти компаній і суден, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік — 2".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua