• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Суд заарештував Колеснікову

Реклама на dsnews.ua

У Білорусі суд заарештував члена Координаційної Ради опозиції Марію Колеснікову

Про це повідомив її батько Олександр Колесников, передає "ДС" з посиланням на "РІА Новини".

"Її заарештували, я думав про затримання, він (слідчий — ред.) сказав, що вона під арештом, за статтею 361 частина 3 (публічні заклики до захоплення влади, вчинені з використанням ЗМІ або мережі Інтернет)", — сказав Колесніков.

Санкцією по даній частині зазначеної статті може бути тюремний термін від двох до п'яти років.

Батько Колесникової повідомив, що дочка відкидала для себе можливість покинути Білорусь, а на питання, чому вона порвала паспорт, відповів: "Вихована".

"Я дуже пишаюся", — зізнався він.

"Ми з нею ці питання обговорювали, я хотів навіть іноді порадити, але починаючи навіть іноді розмову, вона відразу відкидала мої прохання про те, щоб покинути. Вона говорила:"Папа, я буду в Білорусії до останнього", — додав Колесніков.

Нагадаємо, раніше батько Марії Колеснікової Олександр повідомив, що її заарештували і доставили з Мозиря в СІЗО №1 в Мінську, а в її квартирі пройшли обшуки.

Як повідомляла "ДС", 7 вересня білоруська опозиція заявила про викрадення в центрі Мінська соратниці Світлани Тихановської, члена Координаційної ради Марії Колеснікової. Пізніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що її затримали на кордоні з Україною.

Офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський підтвердив, що Марія Колеснікова затримана на білорусько-українському кордоні, а її соратники Антон Родненков і Іван Кравцов перебувають на території України.

Марію Колеснікову хотіли насильно вивезти на територію України, але її не пропустили в нашу країну, так як вона пручалася і порвала свій паспорт. Довгий час про її місцезнаходження нічого не було відомо.

    Реклама на dsnews.ua