• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Сунак та Макрон обговорили допомогу Україні

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак та президент Франції Еммануель Макрон обговорили надання військової допомоги Україні, зокрема боєприпасів

Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба британського уряду, передає "ДС".

"Лідери очікують майбутньої зустрічі Європейського політичного співтовариства, що відбудеться у Великій Британії, і зобов’язалися працювати разом, щоб провести успішний саміт, який розглядатиме низку спільних європейських пріоритетів, зокрема захист України, розвиток співпраці у сфері штучного інтелекту та спільні зусилля для боротьби з нелегальною міграцією та організована злочинність", — йдеться в повідомленні.

Також Сунак і Макрон "погодилися з важливістю активізації зусиль, щоб позбавити Росію перемоги в її загарбницькій війні проти України. Вони обговорили пріоритети на найближчі місяці, зокрема збільшення постачання Збройним Силам України боєприпасів, безпілотників та ППО".

Як повідомляла "ДС", за даними ЗМІ, Німеччина не надала Україні всієї обіцяної допомоги. За підрахунками парламентської опозиції, Київ отримав лише половину заявленої допомоги.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua