• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Син Лукашенка пішов по стопах батька і теж не став "президентом"

Виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету відмовився визнавати обрання сина самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка Віктора президентом Національного олімпійського комітету країни

Віктор Лукашенко
Віктор Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві, розміщеній на сайті МОК, інформує "ДС".

"Виконком МОК сьогодні ввів тимчасові санкції відносно НОК Білорусі. Зокрема, не визнавати обрання Віктора Лукашенка новим президентом НОК Білорусі, а також Дмитра Баскова — членом виконавчого комітету НОК Білорусі", — йдеться в повідомленні.

Також МОК вирішив призупинити всі обговорення про проведення всіх можливих заходів за участю МОК на території Білорусі і призупинив усі фінансові виплати, призначені НОК Білорусі, за винятком виплат, пов'язаних зі стипендіями спортсменів і підготовкою білоруських спортсменів до Олімпійських ігор.

Також повідомляється, що МОК не буде запрошувати і надавати акредитації на Олімпійські ігри високопоставленим держслужбовцям Білорусі.

У МОК вирішили, що будуть підтримувати зв'язок з Олімпійським комітетом Білорусі через генерального секретаря організації Поліну Головіну.

Як відомо, Віктор Лукашенко був "обраний" на пост президента НОК Білорусі 26 лютого. Раніше він виконував обов'язки першого віцепрезидента НОК. C травня 1997 року президентом НОК був Олександр Лукашенко.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua