• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Таїланд готується відкрити для іноземних туристів ще 20 провінцій

Уряд Таїланду має намір відкрити в грудні не менше 20 провінцій для іноземних туристів, які прибули за програмою "Пісочниця Пхукета"

Таїланд запускає нову туристичну програму
Таїланд запускає нову туристичну програму / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла директорка туристичного управління Таїланду Кханіттха Пханворават, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Пхукет, Самуї, Ко Пханган і Ко Тао, Крабі стали першими напрямками, які відкрилися для іноземних туристів у рамках "Пісочниця Пхукета". На наступному етапі, з 1 листопада, ми очікуємо відкриття ще кількох напрямків, серед них усі райони Бангкока, Крабі, Пхангнга, а також окремі райони в Чіангмай, Паттайя, Хуахіні і деяких інших", — розповіла вона.

У грудні заплановане відкриття ще 20 провінцій, відомих своєю культурою і мистецтвом, продовжила посадовиця. Йдеться зокрема про райони Аюттхая, Чіангмай, Районг, Трат.,

Як зазначила Пханворават, у місця, доступні за програмою "Пісочниця Пхукета", вакциновані мандрівники приїжджають без дотримання карантину, а після тижня перебування вони можуть подорожувати країною.

"Також у відповідь на попит з боку іноземних туристів, які залишаються в країні на тривалий термін, влада Таїланду продовжила дію спеціальної туристичної візи STV. Вона видається на 90 днів, але її можна продовжити до 270 днів", — розповіла директорка управління.

До поїздки до Таїланду туристам треба оформити страховку, що включає лікування від коронавірусу з покриттям не менше ніж на 100 тис. доларів. Під час в'їзду необхідно показати сертифікат про вакцинацію і ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 72 години до поїздки. Дітям до 18 років потрібен лише тест. Під час перебування у країна туристи роблять ще два або три тести у залежності від тривалості поїздки.

Як писала "ДС", у Малайзії, де повністю вакциновані проти COVID-19 90% дорослого населення, скасовують заборону на міжнародні поїздки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua