• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Талібан" видав нахабну заяву про те, хто повинен відбудовувати Афганістан

Представник "Талібану" Сухейль Шахін заявив, що інші країни "зобов'язані" допомогти відновити Афганістан

"Талібан"
"Талібан" / AP
Реклама на dsnews.ua

Про це терорист сказав в ефірі британського телеканалу Sky News, передає "ДС".

"Прем'єр-міністр Великобританії і всі лідери інших країн світу повинні поважати бажання афганського народу ... і допомагати афганському народу у відновленні країни і забезпеченні благополучного життя афганського народу і економічного розвитку. Я думаю, що це їхній обов'язок, тому що вони стояли за руйнуванням Афганістану протягом 20 років. Тому зараз це їхній моральний обов'язок — відновити Афганістан і допомогти людям почати нове життя в новій главі для Афганістану", — заявив Шахін.

Нагадаємо, вранці 15 серпня бойовики радикального руху "Талібан" почали наступ на столицю Афганістану місто Кабул. За лічені години таліби вступили в околиці Кабула і заявили, що хочуть увійти в столицю "мирним шляхом". Після того в.о. глави МВС Афганістану заявив, що штурму Кабулу не буде, а зміна влади в столиці і країні на користь "Талібану" пройде мирно.

Бойовики радикального руху "Талібан" заявили, що взяли контроль над всією територією Афганістану і приступили до формування перехідного уряду.

Президент Афганістану Ашраф Гані покинув територію країни.

Росія оголосила про встановлення контактів із "новою владою" Афганістану при тому, що ще в 2003 році Верховний Суд РФ визнав "Талібан" терористичною організацією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua