• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Талібан" випустить жінок на вулицю, але заборонить музику

Радикальний ісламістський рух "Талібан", який захопив владу в Афганістані, заявляє про готовність рухатися в ногу з часом. Так, вони дозволять жінкам виходити з дому без супроводу чоловіків, але заборонять музику

Бойовики "Талібану"
Бойовики "Талібану" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник руху Забіхула Муджахід, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За його словами, в довгостроковій перспективі жінки зможуть повернутися до своїх повсякденних справ. Муджахід додав, що вимогу, щоб жінку на публіці супроводжував чоловік-родич, трактували неправильно: це стосується лише поїздок тривалістю три дні і більше.

"Якщо вони ходять до школи, офісу, університету або лікарні, їм не потрібен махрам (чоловік, що супроводжє, — "ДС")", — сказав він.

При цьому поки жінкам Афганістану рекомендують все одно залишатися вдома — доти, поки всі члени угруповання не навчаться, як правильно з ними поводитися.

Крім цього, в Афганістані не можна буде слухати музику.

"Музика заборонена в ісламі. Але ми сподіваємося, що зможемо переконати людей не робити таких речей (не слухати музику, — "ДС") замість того, щоб чинити на них тиск", — сказав Муджахід.

Нагадаємо, раніше таліби закликали жінок не виходити з дому самостійно та не працювати, оскільки бойовики ще "не навчені" їх поважати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua