• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Таліби вимагають виключити своїх лідерів із санкційних списків ООН і США

Ісламський екстремістський рух "Талібан" в четвер виступив з вимогою вилучити своїх лідерів із санкційних списків США і ООН

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві, опублікованій у Twitter представника "Ісламського емірату" Забіхули Муджахида, передає "ДС".

"Представники Пентагону вказали, що деякі члени кабінету міністрів "Ісламського емірату" [самоназва талібів] або члени родини покійного Хаккані Сахиба знаходяться в чорних списках США і як і раніше є цілями. Вважаємо таку політику явним порушенням Дохійських угод. Вона не відповідає інтересам ні США, ні Афганістану", — йдеться у заяві.

Рух зазначає, що "родина Хаккані Сахиба є частиною емірату і не має окремої назви або організаційної структури". Дохійські угоди, на думку талібів, передбачають "виключення всіх чиновників емірату з чорних списків США й ООН", і "ця вимога залишається в силі".

"Емірат рішуче засуджує такі провокаційні заяви й спроби втрутитися у внутрішні справи Афганістану з боку Америки та інших країн. Подібні висловлювання офіційних осіб США є повторенням минулих невдалих експериментів і завдають шкоди Америці. Ми наполегливо закликаємо негайно переглянути цю неправильну політику за допомогою дипломатичних контактів", — наголошується у заяві талібів.

Як повідомляла "ДС", ісламський екстремістський рух "Талібан", який захопив владу в Афганістані, назвав склад нового уряду країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua