• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Таліби випускають в"язнів з найбільшої тюрми Афганістану (ВІДЕО)

Бойовики руху "Талібан" звільняють в"язнів з найбільшої в Афганістані в"язниці Пул-е-Чархі

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать численні відео у Twitter, передає "ДС" з посиланням на Громадське радіо.

Як видно з відео, десятки в"язнів виходять з тюрми зі речами. 

Видання нагадує, що станом на 2018 рік у в"язниці Пул-е-Чархі перебували до 5 тисяч ув"язнених. Ця тюрма стала відомою через катування та страти після Саурської революції 1978 року. Є твердження, що у період з квітня 1978 року по грудень 1979 року комуністична народно-демократична партія Афганістану під керівництвом Нур Мухаммед Таракі стратила близько 27 тисяч політичних в"язнів у Пул-е-Чархі.

Нагадаємо, сьогодні зранку бойовики радикального руху "Талібан" розпочали наступ на столицю Афганістану місто Кабул. За лічені години таліби вступили на околиці Кабулу і заявили, що не мають наміру силою захоплювати Кабул, а хочуть увійти в столицю "мирним шляхом". Після того в.о. глави МВС Афганістану заявив, що штурму Кабулу не буде, а зміна влади в столиці та країні на користь Талібану пройде мирно.

Бойовики радикального руху Талібан заявили, що взяли контроль над всією територією Афганістану і розпочали формування перехідного уряду. Президент країни в найближчі години складе з себе повноваження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua