• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Таліби просять місце в ООН

Представники терористичного руху "Талібан", які контролюють Афганістан, закликали ООН переглянути рішення про відмову надання їм місця в організації

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у вівторок 7 грудня заявив заступник офіційного представника руху Енамулла Самангані, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Несправедливо надавати місце Афганістану в Організації Об'єднаних Націй тому, хто не представляє уряд і народ Афганістану. Це місце є правом уряду та народу Афганістану, і це право має бути підтримано. Організація Об'єднаних Націй має попрацювати над раціональністю та знову серйозно розглянути її", — сказав він.

У понеділок, 6 грудня, Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію про відкладення рішення про те, хто представлятиме в організації Афганістан та М'янму, повідомляє сайт ООН.

Таким чином, нинішні посли є представниками обох країн, попри зміну де-факто влади.

ООН підкреслює, що зосереджена на допомозі народу Афганістану та продовжує домагатися дипломатичного вирішення кризи в М'янмі після військового перевороту 1 лютого.

Нагадаємо, ексміністр закордонних справ Афганістану Ханіф Атмар заявив, що набуття внутрішньої та міжнародної легітимності є попередньою умовою для членства талібів у спільноті законних держав.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua