• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Терористи ІГ розробляють власні системи ППО - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Бойовики готуються до складних терактів

Учені, що працюють на "Ісламська держава", змогли створити саморобний тепловий акумулятор для ракет "земля-повітря". Він використовується в озброєннях, які здатні збивати пасажирські лайнери і військові літаки, - передає "ДС" з посиланням на РБК.

"Ісламська держава" наймає вчених і експертів по озброєнню. Вони навчають джихадистів проводити складні "ефектні" теракти в Європі, а також виробляти системи озброєння, здатні вражати пасажирські лайнери і військові літаки, повідомляє Sky News. За інформацією телеканалу, науковці, які працюють в "джихадистському університеті" у сирійському місті Ракка, що знаходиться під контролем ІГ, приголомшили західних експертів у галузі озброєнь, створивши саморобний тепловий акумулятор для ракет "земля-повітря".

Кадри, отримані Sky News, показують, що працюють на ІГ фахівці можуть відновити тисячі ракет, списані урядами західних країн через закінчення терміну придатності.

Фахівці "Ісламської держави" також створили працездатні радіокеровані автомобілі, які можуть використовуватися для проведення терактів. Манекени з саморегулівними термостатами, що дозволяють утримувати температуру людського тіла, здатні обходити складну скануючу апаратуру, яка захищає оборонні об'єкти і урядові будівлі в західних країнах.

Про те, чи варто чекати третьої світової, читайте тут.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua