• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

The Times розповіла про інформаційні атаки Росії проти британської вакцини

Реклама на dsnews.ua

Росія розгорнула кампанію з дезінформації проти вакцини від коронавірусної інфекції COVID-19, розробку якої ведуть Оксфордський університет і фармацевтична компанія AstraZeneca

Про це йдеться в матеріалі британської газети The Times, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Картинки, меми та відеокліпи, що зображують вакцину британського виробництва як небезпечну, були розроблені в Росії, пише The Times.

Тепер посередники прагнуть поширити зображення в соціальних мережах по всьому світу.

Провідною темою розповсюджуваних зображень є те, що вакцина, мільйони доз якої, як очікується, будуть проведені фармацевтичним гігантом AstraZeneca, може перетворити людей в мавп, тому що вона розробляється на основі вірусу шимпанзе.

На іншому зображенні — "Дядечко Сем", позаду якого написано, що він хоче дати "мавпячу вакцину".

Кампанія з дезінформації націлена на країни, в яких Росія хоче продавати свою вакцину Sputnik V, а також на західні країни.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір дочекатися європейської вакцини від коронавірусу, незважаючи на заяву президента РФ Володимира Путіна про готовність надати Києву російську.

Директор інституту серця, заслужений лікар України Борис Тодуров заявив, що російська вакцина від коронавірусу вже надходить в Україну і деякі вже зробили щеплення, незважаючи на відсутність повного циклу випробувань і сертифікації.

    Реклама на dsnews.ua