• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Тихановська сказала, коли Лукашенко перестане бути президентом Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Повноваження де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка на посаді глави держави закінчуються 5 листопада

Про це заявила член Координаційної Ради білоруської опозиції, колишній кандидат в президенти Світлана Тихановська під час Економічного форуму в польському Карпачі, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Лукашенко не матиме владних повноважень після цієї дати. Я хочу, щоб усі країни подумали, як вони ставитимуться до цієї особи після 5 листопада. У нашій країні ми знаємо, що він вже не наш президент, він фальсифікував вибори",- заявила вона.

Водночас Тихановська підкреслила, що Росія є сусідом Білорусі, країни мають тісні економічні відносини, а тому треба з нею мати добрі відносини.

"Нас об’єднують торговельні відносини і зараз ми не може відвернутися від Росії. Вона завжди буде нашою сусідкою і мусимо мати з нею добрі відносини, це очевидно",- сказала Тихановська.

Вона зазначила, що усвідомлює про яку допомогу Лукашенко попросив у Путіна й отримав її.

"Це були поліцейські сили, це була інтервенція. Вважаю, що не було причини, щоб така допомога була необхідна, оскільки наші демонстрації були мирними",- заявила Тихановська.

Білоруська опозиціонерка зауважила, що не знає про предмет майбутньої розмови Лукашенка і Путіна у понеділок в Москві.

"Ми просимо кожну країну, зокрема і Росію, поважати територіальну цілісність Білорусі",- констатувала вона.

Як повідомляла "ДС", де-факто президент Білорусі , що "можливо, трохи пересидів" на своєму посту, але нібито тільки він "може захистити білорусів".

    Реклама на dsnews.ua