• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Тихановська у Швеції вимагатиме санкцій проти Лукашенка

Реклама на dsnews.ua

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська планує поїздку до Швеції: зустрінеться з прем'єр-міністром, міністром закордонних справ, парламентом і діаспорою

Про це йдеться в повідомленні в Telegram-каналі Тихановської, передає "ДС".

17-18 листопада лідерка білоруської опозиції зустрінеться з премʼєр-міністром Швеції Стефаном Льовен, міністром закордонних справ Анн Лінде, депутатами шведського парламенту, колишнім премʼєром Карлом Більдтом, шведськими НУО та представниками білоруської діаспори.

"Світлана Тіхановском обговорить розширення індивідуальних та економічних санкцій проти Лукашенка і його оточення, програми підтримки громадських ініціатив у Білорусі, а також план підтримки громадянського суспільства Білорусі у транзитний період (до нових виборів)", — зазначає пресслужба політикині.

У звʼязку зі вбивством прихильника опозиції Романа Бондаренка Тихановська також планує звернутися до Швеції за допомогою у міжнародному розслідуванні та покаранні винних у межах універсальної юрисдикції.

Як писала "ДС", раніше Світлана Тихановська оголосила "народний трибунал" для самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

    Реклама на dsnews.ua