• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Тихановська назвала Путіна мудрим керівником і припустила, що йому сподобається новий президент Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Одна з лідерів білоруської опозиції Світлана Тихановська повідомила, що опозиціонери не хочуть ні з ким лаятися, а Білорусь і Росія є дружніми країнами

Про це вона заявила в інтервʼю російському виданню РБК, передає "ДС".

"Ми з Росією дружні країни, і я знаю, що росіяни як люди підтримують білорусів. І нам дуже шкода, що пан Путін підтримав Лукашенко, а не білоруський народ", — сказала Тихановська.

"Уже на цих виборах буде обраний президент. Я впевнена, що це буде дуже сильний лідер, з яким пан Путін знайшов би про що домовитися і розмовляв би з ним, як з рівним, якщо він не бачить в мені людину, з якою він може поговорити ", — сказала Тихановська.

"Це не прозахідна і не проросійська боротьба, це виступи проти однієї людини, до якого наші люди втратили довіру, повагу і з ким ми не хочемо більше ні жити, ні працювати. Це ніяк не стосується ні пана Путіна, ні України, ні будь-яких інших країн ", — пояснила одна з лідерів опозиції Білорусі.

"Ви повинні зрозуміти, проти Росії ми абсолютно нічого не маємо", — додала вона.

Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, в центрі Мінська очікується масова акція протесту, територію оточили силовики зі спецтехнікою.

    Реклама на dsnews.ua