• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Тихановська звернулася до білорусів: "Гордість бути однією з вас"

Реклама на dsnews.ua

Одна з лідерів білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що активісти вийшли на вулиці "зупинити режим" і "роблять це мирно"

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Тіхановском в Telegram, передає "ДС".

За словами Тихановської, з моменту подачі її документів до Центральної виборчої комісії Білорусі для участі в президентський виборах, які пройшли 9 серпня, відбулося багато подій і рішень.

"Дорогі білоруси! Історія останніх місяців показує, що ми можемо все. З того моменту, як я вирішила подати документи в ЦВК, здається, пройшла ціла життя. Ціле життя самих різних подій і складних рішень, але головне — гордості за свій народ, гордість бути однією з вас ", — йдеться в її зверненні.

Лідер опозиції додала, що білоруси вийшли на вулиці "зупинити режим" і "роблять це мирно".

"Сьогодні 50-й день нашого протесту, і білоруський народ сьогодні знову виходить на вулиці. Ми вийшли зупинити цей режим, і ми робимо це мирно. Демократія — це влада народу. А цілий народ сильніше одну людину, адже народ бореться за свої права, своє майбутнє і майбутнє своїх дітей. Нас мільйони, і ми готові нести відповідальність за свої рішення. Ось чому ми переможемо ", — йдеться в зверненні.

Нагадаємо, лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що протести проти де-факто президента країни Олександра Лукашенка можуть тривати "тижні, місяці або навіть роки".

    Реклама на dsnews.ua