• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Тіхановском вирішила, що протестувальники в Білорусі перетворяться на партизан

Реклама на dsnews.ua

Протести в Білорусі можуть прийняти форму партизанської боротьби

Таку заяву зробила лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановском, інформує "ДС" з посиланням на польське агентство PAP.

"Боротьба триватиме", — сказала Тіхановском, зазначивши, що тепер вона "може прийняти іншу форму".

"Я думаю, що люди виберуть більш партизанські форми, оскільки влада не знає меж в застосуванні сили", — пояснила вона.

Минулої неділі в Білорусі було затримано більше 1 тис. Протестувальників. За словами Тіхановском, наразі розробляється "стратегія і тактика подальших дій".

"Ми розглядаємо наступний крок, він уточнюється", — сказала лідер опозиції.

Тіхановском оцінила, що загальнонаціональний страйк, яку вона оголосила кілька тижнів тому, коли Лукашенко не виконав умови народного ультиматуму про припинення насильства і звільнення політв'язнів, виконала своє завдання.

"Це мала бути стимул, тому що люди вже втомилися. Люди добре відреагували. Завжди можна бажати більшого, але ми вдячні всім тим, хто зважився продемонструвати свою громадянську відношення", — сказала вона.

На думку Тіхановском, "очевидно, що режим близький до паралічу".

"Влада не виконує своїх основних функцій, а тільки бореться з протестувальниками", — сказала вона, зазначивши, що в багато в силових структурах переходять "на світлу сторону", але для цих процесів потрібен час.

В цілому Тіхановском вважає, що процес "боротьби за нову Білорусь добігає кінця" і "люди сповнені рішучості боротися до перемоги".

Нагадаємо, раніше лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановском назвала три умови, після виконання яких Координаційна рада готова почати діалог з владою

    Реклама на dsnews.ua