• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Тихановська збирається керувати Білоруссю 45 днів

Реклама на dsnews.ua

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська каже, що буде керувати Білоруссю протягом перехідного періоду — 45 днів

Про це Тихановська заявила в інтервʼю TUT.by, передає "ДС".

"Я про це заявляла всю передвиборчу кампанію — що ми повинні прийти до нових виборів. Зараз, оскільки вже зʼявилася команда і розроблені документи, які дають можливість це зробити усвідомлено, ми вирішили записати таку заяву. Але і так було очевидно, що я вже не кину це все, поки всіх політвʼязнів не випустять ", — сказала Світлана Тихановська.

Відповідаючи на питання, чи вважає вона тепер себе майбутнім керівником Білорусі, лідерка опозиції зазначила: "Керівником на 45 днів, сподіваюся".

Радник Тихановської з міжнародних питань Франак Вячорка уточнив, що 45 днів — це мінімум, необхідний до проведення нових виборів, хоча процес може затягнутися.

"Це мінімум, необхідний до проведення нових виборів. Звичайно, цей час може затягнутися, в інших країнах воно теж затягувалося. Але наше завдання — якомога швидше це зробити, щоб нові вибори відбулися, відбулися на нормальних умовах, і все мали однакові умови для конкуренції ", — сказав Вячорка.

Як писала "ДС", Світлана Тихановська потрапила до топ-50 людей року за версією Bloomberg.

    Реклама на dsnews.ua