• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Тирасполь гнівно відреагував на заборону України для авто з придністровськими номерами

Тирасполь назвав деструктивною заборону на в'їзд і транзит через територію України автомобілів із придністровськими номерними знаками

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "МЗС республіки", передає "ДС".

"До Міністерства закордонних справ Придністровської Молдавської Республіки надійшла інформація про те, що від сьогодні Україна заборонила в'їзд і пересування через свою територію транспортних засобів із державними номерними знаками Придністров'я", — йдеться в повідомленні.

Так зване "МЗС" упевнене, що такий крок України порушує базові принципи переговорного процесу між Молдовою і Придністров'ям, що, в свою чергу, спричинить гуманітарні та соціально-економічні витрати для жителів Придністров'я.

Відповідальність за це "влада" Придністров'я покладає як на Молдову, яка була ініціатором змін, так і на Україну. Тому Тирасполь має намір звернутися до учасників переговорного формату "5+2" (Молдова, Придністров'я, ОБСЄ, Росія, Україна і спостерігачі від ЄС і США) з пропозицією якнайшвидшого врегулювання даної ситуації.

Нагадаємо, при в'їзді в Україну для невакцинованих обов'язкові ПЛР-тести на коронавірус або самоізоляція з додатком "Вдома".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua