• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Тисячі людей у Відні протестували проти коронавірусних обмежень (ФОТО)

Близько 10 тисяч людей зібралися в столиці Австрії в суботу на знак протесту проти коронавірусних обмежень і закликали уряд піти у відставку

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні порталу The Local, передає "ДС".

Більшість демонстрантів відмовлялися одягати маски і дотримуватися правил соціального дистанціювання. Вони тримали транспаранти з написами "Ви — хвороба. Ми — ліки", "Мир, свобода, жодної диктатури", "Курц має піти" і австрійські прапори.

"Число смертей, яке нам повідомляють, — це нісенітниця. Я не хочу закінчити, як Китай, де у вас немає ніякого права що-небудь робити", — сказала одна з учасниць акції.

На акції протесту був помічений і ультраправий політик, колишній заступник канцлера Гайнц-Крістіан Штрахе, який пішов у відставку після "Ібіца-скандалу".

В Австрії, населення якої становить 8,9 мільйона осіб, з моменту початку пандемії зареєстровано в цілому 7053 випадків смерті від Covid-19.

Група експертів рекомендувала канцлеру Себастіяну Курцу не послабляти поточні обмеження, як планувалося 25 січня, оскільки кількість заражень не показує ознак уповільнення, а британський штам вірусу продовжує циркулювати.

Наукові керівники запропонували ввести обовʼязкову роботу з дому і продовжити карантин. Уряд планує оголосити про нові заходи в неділю.

Нагадаємо, в кінці листопада проти жорстких карантинних обмежень протестували також у Лондоні.

    Реклама на dsnews.ua