• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Торжество абсурду": в Росії закликали США не гратися з вогнем і змиритися

Росія розцінює введення Сполученими Штатами санкцій за отруєння і кримінальне переслідування лідера опозиції Олексія Навального як "ворожий антиросійський випад"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві речника МЗС РФ Марії Захарової, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу відомства.

"Абсурдність торжествує, коли приводом для введення санкцій оголошується навмисно влаштована провокація з нібито «отруєнням» О.Навального якимись «бойовими хімікатами». Все це — лише привід для продовження неприкритого втручання в наші внутрішні справи. Миритися з цим не маємо наміру. Реагувати будемо, виходячи з принципу взаємності, не обов'язково симетрично... Продовжимо послідовно і рішуче відстоювати національні інтереси, даючи відсіч будь-якій агресії. Закликаємо колег не гратися з вогнем", — заявила вона.

За словами Захарової, "часи давно змінилися, і спроби диктату в сучасних геополітичних реаліях є контрпродуктивними".

"Колегам в США, напевно, складно зрозуміти ілюзорність претензій на власну винятковість і змиритися з цим. Розрахунки нав'язати щось Росії шляхом санкцій чи іншого пресингу провалювалися в минулому, провалятися і тепер. Якщо США не готові до рівноправного діалогу на розумних засадах, це їх вибір", — додала речник МЗС РФ.

Нагадаємо, 2 березня США ввели санкції проти Росії за отруєння і кримінальне переслідування лідера опозиції Олексія Навального. Зокрема, заборонені торгівля зброєю і військовими технологіями, а також надання будь-якої фінансової допомоги, кредитів і кредитних гарантій РФ. Винятки були зроблені для поставок екстреної гуманітарної допомоги та співробітництва в космічній сфері.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua