• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Трамп погрожує демократам "жахливим гнівом" за другу спробу імпічменту

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп назвав запуск процедури імпічменту продовженням "полювання на відьом"

Про це повідомив у своєму Twitter кореспондент видання Los Angeles Times Ілай Стоколс, передає "ДС".

Трамп вперше після штурму Капітолію виступив перед журналістами в Білому домі. Він назвав нову процедуру імпічменту "найбільшим історії політичним полюванням на відьом".

"Я думаю, що це викличе жахливий гнів", — додав він.

Як повідомляла "ДС", 11 січня демократи в нижній палаті Конгресу США внесли резолюцію, що передбачає імпічмент для Трампа, якщо віцепрезидент Майк Пенс не введе в дію найближчими днями поправку 25 до Конституції США, яка передбачає відсторонення "недієздатного" президента від влади. В цей же день республіканці не підтримали прийняття за спрощеною процедурою резолюції про необхідність застосування цієї поправки, тому голосування по ній заплановано на 13 січня.

Крім того, за інформацією джерел, лідер демократів у нижній палаті Конгресу запевнив своїх колег, що в самому Капітолії і навколо нього під час голосувань у вівторок і середу буде забезпечена посилена охорона.

Нагадаємо, демократи ініціюють імпічмент президенту Дональду Трампу зі звинуваченнями в підбурюванні до повстання перед штурмом його прихильниками Конгресу США.

6 січня прихильники Дональда Трампа увірвалися до будівлі Капітолію. В результаті заворушень загинули 5 людей, було заарештовано 68 осіб.

    Реклама на dsnews.ua