• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Трамп хоче бачити перед судом посадовця, яки написав про нього книгу

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп заявив, що колишній чиновник Міністерства внутрішньої безпеки США Майлз Тейлор, який написав про нього книгу, має постати перед судом

Про це Трамп заявив під час передвиборчого мітингу в штаті Аризона, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Він (Тейлор — ред.) працював з виданням фейкових новин New York Times, він є співробітником Google, він працює на Google. Все це було просто ще однією гігантською містифікацією з вашингтонського болота і корумпованої групи особливих інтересів. Ось що я скажу цей хлопець, на мою думку, повинен бути притягнутий до кримінальної відповідальності", — сказав президент США.

Він також повідомив, що раніше ніколи не чув про Тейлора.

"Анонім був ніким, незадоволеним співробітником, якого давним-давно швидко звільнили з роботи, як мені сказали, за некомпетентність", — зазначив Трамп.

Майлз Тейлор, колишній співробітник Міністерства внутрішньої безпеки, 28 жовтня повідомив, що був анонімним автором статті, що вийшла у вересні 2018 року в New York Times, і подальшої книги, яка критикує характер президента Трампа.

"Я був свідком нездатності Трампа виконувати свою роботу протягом двох з половиною років. Всі це бачили, хоча більшість не вирішувалися висловитися, побоюючись репресій", — написав Тейлор у статті на онлайн-ресурсі Medium Post, яка розкриває його особу.

"Тому, коли я залишив адміністрацію, я написав попередження, дослідження характеру нинішнього головнокомандувача і застереження виборцям, що це було не так погано, як це виглядало всередині адміністрації Трампа — це було гірше", — написав він.

Тейлор залишив міністерство у 2019 році.

Як писала "ДС", невідомі хакери зламали сайт виборчого штабу президента США Дональда Трампа, який наразі балотується на другий термін.

    Реклама на dsnews.ua