• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Трамп може повернутися в Білий дім вже в понеділок

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп, який був госпіталізований у зв'язку з погіршенням стану здоров'я через коронавірус, може повернутися на роботу вже в понеділок, 5 жовтня

Про це розповіли його лікуючі лікарі, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Медична бригада стежить за станом легких Трампа після того, як він отримав додатковий кисень в четвер і п'ятницю, 1-2 жовтня.

74-річний Трамп в п'ятницю, прийняв дві дози п'ятиденного курсу внутрішньовенного противірусного препарату Ремдесівір, а також стероїд дексаметазон, який використовується в критичних випадках.

Доктор Шон Конлі визнав, що рівень кисню в крові Трампа впав в попередні дні і що в п'ятницю вранці у нього сильно піднялася температура, визнавши, що стан президента був гіршим, ніж повідомлялося раніше. Конлі сказав, що в неділю Трамп поправляється.

Нагадаємо, президента США Дональда Трампа доставили до Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда через 24 години після підтвердження коронавірусу. Особистий лікар президента США Шон Конлі на пресконференції розповів, що інфікований коронавірусом американський лідер знаходиться в "гарному стані".

    Реклама на dsnews.ua