• USD 40.7
  • EUR 43.9
  • GBP 51.9
Спецпроєкти

Трамп не зможе відвідати 16 країн через вирок суду

Майбутній кандидат від Республіканської партії на президентських виборах в США Дональд Трамп не зможе відвідати 16 країн світу. Причина подібних проблем — кримінальне минуле, яке у нього може з'явитись після вироку нью-йоркського суду

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані порталу World Population Review, передає "ДС".

На порталі зібрали відкриті дані 198 держав планети, які визначились, чи дозволяють кримінальним злочинцям в'їжджати на свою територію. З інфографіки випливає, що Трамп не зможе відвідати 16 з них. Ідеться лише про 8% усіх країн, однак у переліку — країни "Великої сімки": Велика Британія і Канада. Також є країни "Великої двадцятки" — Китай, Індія, Австралія.

Є група країн, які при в'їзді не перевіряють судимість — до них належить Україна, а також Туреччина та Південна Корея, показує інфографіка. Однак, після перевірки можуть видворити з країни, якщо виявлять кримінальне минуле.

Якби Трамп не мав громадянства США і спробував би в'їхати, його могли б і не пропустити. На порталі зауважили, що до США не дозволяють в'їзд людям, засудженим за тяжкі злочини (тяжкі злочини — якщо є понад один рік ув'язнення).

Зазначимо, на сьогодні лідер республіканців поки що не сидів у в'язниці, але має судовий вирок: 30 травня присяжні суду у Нью-Йорку визнали вину Дональда Трампа за 34 пунктами обвинувачення. Суть злочину полягає у тому, що Трамп платив гроші жінці, яка знімалась у фільмах для дорослих, при чому використав для цього гроші з партійного фонду. Суддя ще не визначив міру покарання для американського політика.

Тим часом у Республіканській партії заявили, що їх не зупинить кримінальний вирок лідера. Представники цієї політичної сили повідомили, що ситуація не змінилась і Дональд Трамп дійсно може стати кандидатом на виборах і змагатиметься з чинним 46 президентом-демократом Джо Байденом. За добу після вироку республіканець зібрав рекордну суму для участі у виборах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua