• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Трамп отримав номінацію на Нобелівську премію миру

Реклама на dsnews.ua

Президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру в зв'язку, зокрема, з підписанням мирного договору між Ізраїлем і Об'єднаними Арабськими Еміратами

Його кандидатуру представив член парламенту Норвегії Крістіан Тайбрінг-Йєдде, передає "ДС" з посиланням на FoxNews.

У своєму листі до Нобелівського комітету про висунення Трампа на премію парламентарій зазначив, що "як очікується, інші країни Близького сходу візьмуть приклад ОАЕ, і ця угода може стати переломним моментом, завдяки якому Близький Схід стане регіоном співпраці і процвітання".

"Я думаю, в цьому намаганні встановити мир між державами він зробив більше, ніж більшість інших номінантів на Премію миру", — написав Тайбрінг-Йєдде.

Також наголошується, що кандидатуру Трампа висунули за зусилля, які він доклав для нормалізації відносин між Індією і Пакистаном і між Південною та Північною Кореєю.

Лауреата Нобелівської премії в цій номінації виберуть з п'яти претендентів. Їх імена оголосять не раніше жовтня 2021 року.

Нагадаємо, в серпні за посередництва Трампа Ізраїль і Об'єднані Арабські Емірати погодили мирний договір. Таким чином, ОАЕ стали першою державою Персидської затоки, яка встановило дипломатичні відносини з Ізраїлем

    Реклама на dsnews.ua