• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Трамп пообіцяв не скидати режими і відправився у "подячний тур по США

Реклама на dsnews.ua
Новообраний президент почав своє турне з Індіани, де домовився зберегти тисячу робочих місць

Як повідомляє "ДС" з посиланням на ВВС, обраний президент США Дональд Трамп почав свій тур, який охрестили "подячним", після перемоги на президентських виборах у США з Індіанаполіса, де він домовився про угоду, покликаної зберегти тисячу робочих місць.

Під час виступу Трамп попередив компанії про наслідки рішення покинути США і перенести виробництво в інші країни. Наприклад, їх чекають великі податки "на кордоні", - обіцяв Трамп.

Трамп домовився про угоду з компанією Carrier Corp, що виробляє кондиціонери.

Ця угода повинна стати моделлю того, як обраний президент буде надходити з компаніями, які вирішили перенести виробництво за кордон.

Carrier Corp відмовилася від планів перенести в рамках скорочення витрат частину свого виробництва в Мексику. Натомість компанія отримає пакет податкових пільг на 7 млн доларів в найближчі 10 років.

Материнська компанія United Technologies Corp і Carrier Corp також погодилися інвестувати 16 млн доларів у модернізацію заводу в Індіані.

На першій після виборів зустрічі з прихильниками в Цинциннаті Трамп заявив, що штати не будуть намагатися проводити політику, яка спрямована на повалення політичних режимів в інших країнах.

"Ми не будемо скидати режими та уряди. Пам'ятайте, 6 трлн дол. на Близькому Сході? Наша мета - стабільність, а не хаос. Тому що ми хочемо відновити нашу країну", - сказав Трамп.

    Реклама на dsnews.ua