• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

Трамп раптово перервав брифінг через стрілянину поряд з Білим домом

Реклама на dsnews.ua

Традиційний пресбрифінг президента США Дональда Трампа в Білому домі був раптово перерваний, після чого він залишив кімнату

Подія сталася 10 серпня, передає "ДС" із посиланням на Радіо Свобода.

Через кілька хвилин Трамп повернувся і заявив про те, що неподалік від Білого дому була стрілянина, йдеться у повідомленні.

За словами Трампа, агент секретної служби вистрілив у озброєну людину. Секретна служба повідомила, що інцидент, під час якого їхній співробітник застосував зброю, розслідують.

Співробітник секретної служби та інший учасник інциденту перебувають у лікарні. На територію Білого дому сторонні не проникали, нікому з його співробітників нічого не загрожувало.

Інцидент стався за квартал від Білого дому. За даними ЗМІ, через кілька хвилин після початку виступу президента вони почули постріли і до президента підійшов співробітник секретної служби, який повідомив про стрілянину. Президент залишив кімнату для брифінгів і пішов до Овального кабінету. Незабаром він повернувся і продовжив пресконференція. 

Зараз неназваний підозрюваний перебуває у критичному стані в лікарні. Слідчі намагаються з’ясувати мотиви його дій. Зокрема з’ясовують, чи не страждає він на психічні розлади.

    Реклама на dsnews.ua