• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Трамп розповів, як хоче змусити Зеленського до капітуляції за добу

Колишній президент США Дональд Трамп, який має намір балотуватися на президентських виборах 2024 року, заявив, що за добу змусить президента України Володимира Зеленського підписати договір з Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю американським ЗМІ, повідомляє "ДС" з посиланням на "Дзеркало тижня".

"Я б сказав Зеленському: "Досить. Ви повинні укласти угоду". Я б сказав Путіну: "Якщо ви не укладете угоду, ми дамо Україні більше, ніж вони колись отримували", — озвучив він свій "мирний план".

"Я дуже добре знаю Зеленського, і я дуже добре знаю Путіна, навіть краще. І у мене були хороші відносини з ними обома. Я укладу угоду за один день. За добу", — заявив Трамп.

Як повідомляла "ДС", експрезидент США Дональд Трамп вважає, що Україні, можливо, доведеться віддати Росії частину своїх окупованих територій, щоб зупинити війну. На його думку, для закінчення війни вистачить 24 години.

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що у Трампа вже були 24 години для закінчення війни, "але у нього, мабуть, були якісь інші пріоритети". Український президент також виключив відмову від територій заради закінчення війни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua