• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Трамп "спустив" на зачіску $70 000: ЗМІ підозрюють президента у податковому шахрайстві

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп під час виступів у реаліті-шоу "Претендент" протягом декількох років витратив на догляд за волоссям 70 тисяч доларів. Його компанія скоротила податкові витрати, віднявши цю суму грошей зі свого оподаткованого доходу

Про це йдеться в матеріалі The New York Times, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Податкові експерти вважають, що відрахування того, що зазвичай вважається особистими витратами, заборонене практично при будь-яких обставинах. І це потенційно може бути злочинне податкове шахрайство, якщо вартість перукарських послуг відшкодовується кимось іншим.

Троє колишніх керівників телеканалу NBC, які брали участь в "Претенденті", розповіли, що, хоча вони не памʼятали точних умов контракту Трампа, вони були добре знайомі з тим, як зазвичай складаються такі контракти. Вартість зачіски і макіяжу для зірки рівня Трампа, як правило, покривається коштом шоу, а Трампу відшкодовуються будь-які з понесених ним витрат.

"Я не можу уявити собі обставин, при яких Трамп оплатив би ці витрати зі своєї власної кишені і не отримав би відшкодування", — сказав один з цих чиновників.

Платникам податків у США не дозволяється утримувати відшкодовані ділові витрати.

"Це було б злочином, якби це було умисно", — сказала Шайлер М. Мур, податковий експерт юридичної фірми Greenberg Glusker.

    Реклама на dsnews.ua