• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Трамп у прощальній промові похвалився тим, що не розв’язав жодної війни (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Поки що чинний глава Білого дому Дональд Трамп звернувся до американців з прощальною промовою, у якій наголосив на досягненнях свого президентства

Виступ Трампа транслював офіційний YouTube-канал Білого дому, інформує "ДС".

"Я особливо пишаюся тим, що став першим президентом за останні десятиліття, який не розпочав нових воєн", — наголосив Трамп у своїй промові. Він також нагадав, що його адміністрація досягла низки "історичних мирних угод" на Близькому Сході.

"Ніхто не вірив, що це може статися. Угоди Авраама (домовленість між Ізраїлем, ОАЕ та США, – прим. "ДС") відкрили двері у майбутнє миру та злагоди, а не насильства та кровопролиття. Це розквіт нового Близького Сходу, і ми повертаємо наших військових додому", — розповів Трамп.

За його словами, США також відновили лідерство за кордоном, "побудували найпотужнішу економіку в історії світу", оживили альянси та "згуртували народи" в усьому світі.

"Я йду з цього величного місця з відданістю і радістю в серці, оптимістичним духом і великою впевненістю, що для нашої країни та для наших дітей найкраще ще попереду", — підсумував Трамп.

Нагадаємо, повноваження чинного президента США Дональда Трампа спливають 20 січня — після того, як обраний глава Білого дому Джозеф Байден складе присягу на вірність конституції США.

    Реклама на dsnews.ua