• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Трамп упродовж 10 років ухилявся від сплати податків, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп не сплачував податків з прибутку впродовж десятка років що до того, як став главою Білого дому

Про це повідомило авторитетне видання The New York Times, журналісти якого отримали можливість ознайомитися з податковими деклараціями Трампа, інформує "ДС".

"Дональд Трамп сплатив 750 доларів федерального податку з прибутку в рік, коли переміг на виборах президента. В перший рік роботи в Білому домі він сплатив ще 750 доларів. Впродовж десяти з останніх 15 років він не сплачував податків з прибутку взагалі", — йдеться у статті.

Як зазначається, це вдавалося Трампу здебільшого тому, що він повідомляв про втрати набагато більші, ніж заробіток, пише Укрінформ.

Сам президент США так відреагував на цю інформацію: "Це абсолютно фейкові новини".

Він наголосив, що зрештою оприлюднить свої податкові декларації, однак зараз не може цього зробити, оскільки їх перевіряє Служба внутрішніх доходів.

"Я сплачував багато, і в тому числі як заплатив багато податків на прибуток", — заявив Трамп.

Як відомо, з самого початку своєї першої президентської кампанії Дональд Трамп всіляко ухилявся від вимог оприлюднити його податкові декларації. Водночас у ЗМІ, а також у мемуарах людей, які знали його впродовж попередніх років, повідомлялося про те, що бізнес Трампа супроводжувався сумнівними заявами про банкрутство, а також підозрами про ухиляння від сплати податків.

    Реклама на dsnews.ua