• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Трамп викликав роздратування медиків закликом не боятися коронавірусу (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп, який після позитивних тестів на COVID-19 кілька днів перебував на лікуванні в провідному медичному центрі країни, заявив, що американцям не варто боятися коронавірусу

Відповідне відеозвернення Трамп розмістив у своєму Twitter, інформує "ДС".

"Я багато чого дізнався про коронавірус. Єдине, що можу сказати впевнено – не дайте йому домінувати над вами, не бійтеся цього. Ви це переборете – ми маємо найкраще медичне обладнання, найкращі ліки, все це розроблено недавно. І ви його (коронавірус, – прим. "ДС") переможете", — заявив американський лідер після повернення до Білого дому зі шпиталю.

Фахівці вже назвали такі меседжі президента небезпечними, надто з огляду на те, що коронавірус забрав життя понад 210 тис. американців. Вони обурені тим, що глава держави поширює хибні тези про смертельно небезпечну хворобу, пише Укрінформ.

Зокрема, професор Джорджтаунського університету у сфері медичного права Лоуренс Гостін заявив, що висловлювання Трампа підривають роботу органів охорони здоровʼя, а також провідних науковців країни.

"Я в розпачі від того, що президент США каже людям не боятися вірусу. COVID-19 є найбільш заразною та летальною пандемією за останні сто років", — наголосив науковець, додавши, що у нинішній ситуації треба спиратися на науку.

Як писала "ДС", США є одноосібним лідером і за кількістю інфікованих, і за кількістю померлих від коронавірусу.

Нагадаємо, 3 жовтня Дональд Трампа було доправлено у медичний центр Волтера Ріда за рекомендацією лікарів. Тим часом у ЗМІ зʼявилася інформація, що він приховав результати свого першого тесту на COVID-19, чекаючи результатів другого, який також виявився позитивним.

    Реклама на dsnews.ua