• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Трамп замовчував інформацію про справжню небезпеку коронавірусу на початку пандемії, - журналіст

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп применшував небезпеку в звʼязку з поширенням коронавірусної інфекції, щоб не створювати паніки в країні

Відповідні записи інтервʼю з президентом США оприлюднив журналіст Боб Вудворд, передає "ДС" з посиланням на NPR.

Як випливає з аудіозаписів, президент Трамп вже на початку лютого знав про небезпеку та швидке поширення коронавірусу повітряним шляхом, проте у публічних виступах свідомо применшував загрозу нової хвороби.

У Білому домі заперечують навмисну дезінформацію суспільства.

Як зазначає Latin Times, у записаному інтервʼю Вудворду після оголошення надзвичайної ситуації в США 13 березня Дональд Трамп зізнався, що применшував небезпеку пандемії.

"Я хотів завжди це нівелювати", — сказав Трамп.

"Мені все ще подобається нівелювати загрозу, тому що я не хочу створювати паніку", — додав він.

Прессекретар Білого дому Кейлі МакЕнані заявила напередодні, що президент Трамп прагнув зберігати спокій американської громадськості щодо пандемії COVID-19.

Укрінформ уточнює, що у своїй книзі під назвою "Rage" (Гнів) Вудворд стверджує, що радник з питань національної безпеки Роберт ОʼБраєн передав президенту Трампу 28 січня попередження про вірус, сказавши, що він стане найбільшою загрозою національній безпеці під час президентства Трампа. Станом на середу 9 вересня, хвороба COVID-19 вбила понад 190 000 людей у США.

Нагадаємо, Станом на 06.55 10 вересня (за Києвом) у світі зафіксовано 27 766 325 випадків зараження коронавірусом

    Реклама на dsnews.ua