• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Трамп завуальовано погодився почати передачу справ Байдену

Реклама на dsnews.ua

Адміністрація загальних служб, яка опікується питаннями зміни президента США, повідомила Джо Байдену, що готова розпочати процес передачі повноважень

Після кількох тижнів заперечення результатів, чинний глава Білого дому Дональд Трамп все ж таки дозволив чиновникам Адміністрації загальних служб на чолі з Емілі Мерфі почати процес передачі влади, інформує "ДС".

З понеділка Байден отримає доступ до всіх ресурсів, в яких раніше йому відмовляли через юридичні проблеми із визначенням переможця виборів, пише Reuters.

"Я хочу подякувати Емілі Мерфі із Адміністрації загальних служб за її відданість нашій країні…Ми продовжимо нашу боротьбу, і я вірю, що ми переможемо! Тим не менше, в інтересах нашої країни, я рекомендую Емілі та її команді зробити те, що необхідно щодо першочергових протоколів, та порадив своїй команді зробити те саме", – написав Трамп у Twitter. 

Відповідний крок означає, що у Байдена з’явиться федеральний офіс та кошти до того періоду, поки він офіційно не почне обіймати посаду президента. Окрім того, йому також дадуть доступ до звітів щодо нацбезпеки, які отримує Трамп. 

Нагадаємо, 3 листопада у США відбулися президентські вибори. За результатами підрахунку голосів, перемогу на них отримав Джо Байден — він отримав 306 голосів вибірників при 270 необхідних. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів у окремих штатах. Втім, Байдена вже почали вітати іноземні лідери, а сам він робить призначення до перехідної адміністрації.

    Реклама на dsnews.ua