• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Трамп заявив, що Китай будує підступи, щоб не допустити його повторного терміну

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп заявив, що Китай розпалює протести в країні з метою недопущення його переобрання на президентський термін

Однак, твердження мТрампа відрізняються від повідомлень американської розвідки щодо втручання Пекіна в вибори в Сполучених Штатах, передає "ДС" з посиланням на CNN.

Такі коментарі Дональда Трампа є спробою відволікти увагу громадськості від того, що Росія може знову допомогти Трампу перемогти на президентських виборах.

Дональд Трамп вважає, що Китай «намагається ускладнити йому життя» і зменшити шанси на переобрання, розпалюючи жорстокі акції протесту в США на підтримку руху «Життя темношкірих має значення», уточнює Дзеркало тижня.

Уряд США офіційно не надавав жодних коментарів щодо втручання Китаю в американські вибори 2020 року.

Співробітники спецслужб США раніше повідомляли, що Росія намагається «завдати шкоди кампанії кандидата в президенти від демократів Джо Байдена».

Розвідувальне співтовариство все ж вважає, що Китай і Іран проти того, щоб Дональд Трамп повторно став президентом. Однак, «найбільш активною» у втручанні в американські вибори зараз є саме Росія.

Незважаючи на те, що республіканці постійно висловлюють занепокоєння з приводу втручання Китаю в вибори, співробітники спецслужб досі не подали чітких доказів того, що Пекін активно втручається в демократичний процес в США.

Нагадаємо, раніше суперник Трампа на виборах Джо Байден розкритикував чинного президента в контексті триваючих масових заворушень в країні. Серед іншого, Байден звинуватив Трампа в тому, що той "роками розпалював ненависть".

    Реклама на dsnews.ua