• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Трампу вдалося тимчасово заблокувати видачу архівів щодо штурму Капітолія

Апеляційний суд округу Колумбія задовольнив вимогу юристів експрезидента США Дональда Трампа та призупинив процес видачі архівних документів слідчій комісії в Конгресі США, яка розслідує штурм Капітолію 6 січня

Трампу вдалося тимчасово заблокувати видачу архівів щодо штурму Капітолія;
Трампу вдалося тимчасово заблокувати видачу архівів щодо штурму Капітолія; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні USA today, передає "ДС".

"Колегія із трьох суддів федерального апеляційного суду погодилася в четвер тимчасово заблокувати оприлюднення документів адміністрації експрезидента Дональда Трампа на запит слідчої комісії Палати представників, яка розслідує штурм Капітолію 6 січня цього року", — пише ЗМІ.

Нагадаємо, Національне управління архівів та записів США мало надати конгресменам документи до 18:00 п'ятниці. Однак адвокати експрезидента США намагаються заблокувати доступ слідчого комітету до паперів.

Рішення про тимчасове заблокування документів прийнято до завершення розгляду аргументів в апеляційному суді обох сторін.

Так, команда Трампа має надати письмові аргументи по справі 16 листопада. Інша сторона, Палата представників і Нацархів, повинні надати відповідь 22 листопада. Усні аргументи призначені на 30 листопада.

Як писала "ДС", штурм Капітолію, начебто організований Трампом, став причиною до відновлення справи про його імпічмент в останні тижні перебування на посаді. 13 січня Палата представників Конгресу США вдруге оголосила імпічмент Дональду Трампу. Повідомлялось, що після оголошення імпічменту Трамп розлютився та ізолювався.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua