• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Вже третя країна в Європі закликала відбирати у біженців цінності

Реклама на dsnews.ua
Вилучені речі мають піти на оплату перебування в країні тих, хто просить притулку

У Норвегії представники "Партії прогресу" на щорічному регіональному засіданні в місті Тромсе запропонували вилучати цінності у прохачів притулку біженців, якщо вартість цінностей перевищує 1,2 тисячі доларів. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на видання Local.

Як пише видання, ізъятые речі мають піти на оплату перебування в країні тих, хто просить притулку.

Як відзначається, дана партія входить в правлячу в Норвегії коаліцію разом з консерваторами, тому є ймовірність, що їх пропозиції пройдуть у парламенті.

За даними видання, всього в 2015 році в Норвегії з проханням про притулок звернулися 31 тис. 445 осіб, але більше 800 з них відкликали свої заяви.

Як пояснила керівник директорату з питань іноземців Катінка Хартман, докладних даних про причини відкликання прохань про притулок поки немає, але влада країни помітили, що "багато мігранти мають нереалістичне уявлення про свої можливості в Норвегії. Напевно, ті, хто реально не потребують захисту, не хочуть, щоб їх заяви розглядалися в нашій країні".

За даними директорату імміграції, 137 відкликали прохання прибули з Іраку, 102 - з Сирії і ще 63 - з Афганістану.

Читайте також:

Зазначимо, раніше з ініціативою забирати у біженців цінності виступили також Данія та Швейцарія.

Нагадаємо, за даними ООН, в усьому світі число мігрантів досягла в 2015 році 244 млн чоловік, що на 41% більше, ніж у 2000 році.

    Реклама на dsnews.ua